Автор
Министерство за правда
+389 (0)2 3116 - 493, +389 (0)2 3116 - 648
E-mail: cabinet@mjustice.gov.mk, publicrelation@mjustice.gov.mk
Скопје
<октомври 2023>
повтсрчепесане
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5

Известување

Почитувани, ве известуваме дека министерот за правда Никола Тупанчески утре(15.09.2022 г.) во 11 часот  ќе  има свое обраќање на промоцијата на „Националната стратегија за превенција и правда за децата(2022-2026)“ и Акциски план(2022-2023). Настанот ќе се одржи во конгресната сала на Стопанската комора на РСМ.

Ве покануваме да го проследите настанот.


Претходна

Тупанчески се сретна со амбасадорката на Црна Гора, Петровиќ

Следна

Тупанчески за А1он: Меѓународен договор не може да се суспендира со закон