Автор
Министерство за правда
+389 (0)2 3116 - 493, +389 (0)2 3116 - 648
E-mail: cabinet@mjustice.gov.mk, publicrelation@mjustice.gov.mk
Скопје
<декември 2022>
повтсрчепесане
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8

Покана за настан

 Почитувани 

 
Ве известуваме дека министерот за правда Никола Тупанчески ќе се обрати утре (9.11.2022 год) во 9 часот во ,,Холидеј ин" на настанот„Превенција и спроведување на закони против корупција - перспективи од Франција и Југоисточна Европа“. 
 
Ве покануваме да го проследите настанот
 
 
Програмата за настанот можете да ја погледнете ТУКА

Претходна

Средба Нухиу-Рејндерс во Тирана

Следна

Тупанчески: Стратешки приоритет на Владата е борбата против криминалот и корупцијата